Kady del në plazh, tregon format e kolme seksi

0 511

Kady McDermott ka treguar format e saj sensacionale në bikine të bardha gjatë pushimit të saj në Tajlandë

Ajo është duke u kënaqur me udhëtimin e saj në Tajlandë bashkë me shokun e saj Gabby Allen, e ku po merr diell gjatë sezonit të diellit.

Kady McDermott ka treguar fizikun e saj sensacional derisa ka treguar format e saj të kolme seksi në plazhin e Phuket.

Ylli i “Love Island”, e ku ka bërë edhe pilates me Gabby, duke treguar edhe njëherë se mbetet njëra prej femrave më seksi dhe me bukurinë më natyrale në botë. /GazetaExpress/

Leave A Reply

Your email address will not be published.