Ka një arsye pse Olsi Bylyku ia uron ditëlindjen i fundit Eglit

0 28

Egli festoi ditëlindjen dy ditë më parë. Ajo mbushi 25 vjeç dhe organizoi një festë me njerëzit e dashur duke marrë dhe urime të shumta. Olsi ishte sigurisht pjesë e festës, por zgjodhi ta uronte partneren në fund.

Aktori postoi një foto të tyre bashkë dhe zgjodhi ta uronte Eglin në mënyrë romantike. “Gëzuar ditëlindjen, shpirt! Po të uroj ditëlindjen i fundit pasi çdo ditë ti meriton të jesh e lumtur. Të dua!”, shkroi Olsi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.