Joe Biden zbulon telefonatën “blic” përpara sfidës me Iranin

0 75

Presidenti i SHBA-s, Joe Biden, feston për suksesin e përfaqësueses në Botëror:

“SHBA 1, Iran zero! Ndeshja mbaroi!”, u shpreh fillimisht Biden gjatë një organizimi në Michigan duke shtuar:

“Ndeshje e madhe. Kur fola me trajnerin dhe lojtarët i thashë që mund t’ia dilni dhe ja dolën. I dua shumë”, theksoi presidenti i SHBA-s duke zbuluar në këtë mënyrë bisedën që kishte bërë përpara sfidës me Iranin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.