Jo në plazh! Ja me kë po e kalon këtë të shtunë Kryemadhi (FOTO)

0 386

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, prej disa javësh ka qëndruar larg televizionit dhe rrjeteve sociale për një arsye në veçanti. Kryetarja e LSI-së ka zgjedhur që takimet me të rinjtë ti bëjë duke u bashkuar me ta në ambjentet ku ata rrinë dhe kjo nuk ndodh vetëm në fushata zgjedhore. Kryemadhi duket qartazi se integritetin e sheh tek të rinjtë si primarë me dëshirën për të ecur përpara.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.