Genc Prelvukaj akuzon kolegët: Na incizojnë punën, nxitojnë për ti nxjerrë para nesh

0 282

Këngëtari Genc Prelvukaj, së fundmi përmes një postimi në Instagram, ka ngritur si shqetësim çështjen e kopjimit të skenave të klipeve, gjatë kohës kur ata xhirojnë. Ai tregon sesi hajdutët i vjedhin idetë dhe më pas i realizojnë në studiot e tyre muzikore, por sipas tij me një cilësi shumë të dobët. Këngëtari nuk ka treguar se kujt ja drejton këto fjalë, por mesa duket ai është mjaft i revoltuar me kolegët e tij.

Leave A Reply

Your email address will not be published.