Evi Reçi, mesazh të fortë pas humbjes së familjes së saj dhe mikeshës së ngushtë (Video)

503

Asgjë nuk me shume rendësi se sa jeta. Sot, më të fortë se kurrë,”- është fjalia që ka shkruar përkrah videos që ka postuar në Instagram këngëtarja dhe moderatorja Evi Reçi.

Evi ka humbur familjen e xhaxhait të saj, e cila me 4 anëtarët u shuan familjarisht në tërmetin e rëndë të mëngjesit të 26 nëntorit. Po ashtu, Diena e cila humbi jetën bashkë me vajzën e saj, është mikesha e fëmijërisë së Evit. Diena ka humbur dhe nënën e saj.

Ajo ka humbur 7 njerëz të rëndësishëm, që sipas saj në videon që ka postuar, kanë hapur një plagë të rëndë në zemrën e saj.

 

View this post on Instagram

 

Asgje nuk me shume rendesi se sa jeta. Sot, me te forte se kurre.

A post shared by EVI RECI (@evireci) on

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.