Dua Lipës i ngec këmba në objekt teksa performonte në Argjentinë

0 29

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po zhvillon turin e saj muzikor nëpër botë.

Së fundmi ajo ishte në Argjentinë.

Ndërsa po performonte, këngëtares i ka ndodhur një incident, por që e kaloi me sportivitet duke mos cënuar koncertin.

Ajo po këndonte në skenë teksa i gjuajti me këmbë një objekti në formë hëne, si pjesë e performacës së saj. Mirëpo për pak sekonda Duas i ngeci këmba në objekt dhe balerinët menjëherë shkuan ta ndihmojnë.

Pasi i hoqën objektin, këngëtarja nisi të qeshte.

Leave A Reply

Your email address will not be published.