Deputeti ”tërbon” Ramën, i nxjerr një foto live në Kuvend

0 304

Kjo seancë e kësaj të enjte në Kuvend, po vijon dhe tensionet nuk kanë munguar. Gjatë fjalës në foltore, deputeti Kujtim Gjuzi i ka ndërhyrë nga vendi, duke i treguar foton me Presidentin e Serbisë, Aleksandër Vuçiç ndërsa kryeministri Edi Rama e ka ironizuar. ”Naltmadhni të lutem, Naltmadhni, të lutem, ose kur më tregon, aaaa mirë maskën e paske anti-gaz. Kur nxjerr panorama mos më moho kënaqësinë të shoh mustaqet. Më vjen mirë që këtë herë mustaqet i ka mbrojtur me maskë”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.