Dëgjojeni, del dueti i shumëpritur mes Kidës dhe Mozzik (VIDEO)

0 230

Pas bashkëpunimit në 2015, dy artistët shumë të dashur për publikun, Kida dhe Mozzik pas mesnatës publikuan projektin me titull “PP”, të cilën e sollën të shoqëruar edhe me videoklip. Kënga mban titullin “Paranoia/ Pishmon #PP” dhe për këtë, Mozzik dhe Kida bashkëpunuan me Mixey.

Leave A Reply

Your email address will not be published.