Berisha: 2500 policë kanë dorëzuar dorëheqjen, Çuçi fsheh realitetin

0 61

Kreu i PD, Sali Berisha ka dalë në konferencën e përjavshme për mediat, ku po flet për çështjet e sigurisë në vend.

Gjatë fjalës së tij Berisha tha se 2500 policë kanë dhënë dorëheqjen. Sipas Berishës ata po mbahen në detyrë me detyrim për shkak të kontratës që kanë firmosur

“Mijëra policë e ushtarakë kanë paraqitur dorëheqjen, 2500 policë kanë dorëzuar dorëheqjen dhe Çuçi i familjes fsheh realitetin. Po mbahen me detyrim për shkak të kontratës që kanë firmosur”-tha Berisha.

Leave A Reply

Your email address will not be published.