Aksidenti fatal me 3 të vdekur në Rrugën e Arbrit, pamjet dramatike nga vendngjarja

0 66

Pamjet që shihni tregojnë aksidentin me pasoja tragjike mbrëmë në Rrugën e Arbrit.

Ngjarja ndodhi në afërsi të urës Qeranecit. Në aksidentin tragjik humbën jetën 3 anëtarë të një familje dhe u plagosën 4 të tjerë.

Siç shihet dhe nga pamjet, në aksident janë përfshirë dy automjete, të cilët janë shkatërruar totalisht nga përplasja fatale.

Kujtojmë se tre viktimat janë vëllezërit dy Kujtim dhe Murat Istrefi, dhe Lulzime Istrefi nga Maqellara. Po ashtu të plagosur kanë mbetur Mërgim Lazri, 25 vjeç, Edison Lazri, 20 vjeç, Kadrie Markeçi dhe Firuze Istrefi, 56 vjeç.

Leave A Reply

Your email address will not be published.