119 orë pas tërmetit shkatërrimtar, nxirret i gjallë nga rrënojat 16-vjeçari në Turqi

0 195

Një djalë 16-vjeçar u nxor i gjallë nga rrënojat e një ndërtese të shkatërruar në qytetin turk të Kahramanmaras, 119 orë pasi tërmeti shkatërrues goditi vendin dhe Sirinë.

Në skenat dramatike të shfaqura drejtpërdrejt në CNN Turk, Kamil Can u nxor nga rrënojat me një buzëqeshje në fytyrë. Ai dukej se ishte në gjendje të mirë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.